Kiirotsing
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazahstan Georgia
Toote omadused:
Mini GBIC moodul 1000BASE-LX pordiga, monomood optilise kaabli jaoks, toide 3,3 V (kuni 10 km), WDM (Tx: 1550 nm, Rx: 1310 nm)
Kirjeldus:
Tooted ja lahendused | Tootetugi  | Uudised  | Firmast |