Kiirotsing
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazahstan Georgia
Toote omadused:
XFP moodul 1 x 10G pordiga (10GBASE-LR) monomood optilise kaabli jaoks (kuni 10 km)
Kirjeldus:

Standart

  • IEEE 802.3ae 10GBASE-LR 10 Gigabit Ethernet

    Transiiveri tüüp
  • XFP (Small Form Factor Pluggable)

    Ühenduspistik
  • Dupleks LC

    Andmeedastuskiirus
  • 9.95 Gbit/s kuni 10.7 Gbit/s

    Lainepikkus
  • 1310 nm

    Kaabeli tüüp
  • Monomood optiline kaabel 9/125 mkm

    Maksimaalne kaabli pikkus
  • 10 km
  • Tooted ja lahendused | Tootetugi  | Uudised  | Firmast |